RSS
piątek, 02 stycznia 2015
Tak naprawdę myślałam, że nigdy nie dobrnę do tego rozdziału. Zwykle mój zapał jest jak to się mówi "słomiany". Ogromne podziękowania należą się za to głównie Małej_Mi, która męczyła mnie o każdy nowy wątek i rozdział tej historii choć na początku to miało być moje główne opowiadanie. Prawdopodobnie kiedy w końcu zdecyduję się zakończyć mroczne... znowu takim się stanie i kolejne rozdziały będą pojawiały się częściej... Życzcie mi tego oraz weny w baaardzo wielu komentarzach których z kolei ja sobie życzę.
niedziela, 28 września 2014
Powoli kończy mi się okres imprezowy. Mam nadzieję, że teraz znowu rozdziały będą pojawiały się częściej. rozdział dedykowany Always za kilka ciekawych pomysłów, które przyszły mi do głowy w trakcie czytania jej opowiadania. podziękowania jak zwykle należą się również Małej_Mi za betowanie i podnoszenie na duchu ;-)
czwartek, 31 lipca 2014
Wyjątkowo kolejny rozdział tutaj. A to wszystko przez wenę. Mam nadzieję, że pod tym rozdziałem pojawi się troszkę więcej komentarzy. Wczoraj miałam urodziny więc mam nadzieję na jakiś prezent z waszej strony... Rozdział dedykowany Dawidowi ;-)
piątek, 18 lipca 2014
Pomimo natłoku zajęć udało mi się napisać coś dla was. Dlatego właśnie domagam się komentarzy!!! Dziękuję Małej_Mi za ekspresową korektę.
środa, 11 czerwca 2014
Wiem, że część osób czekała z utęsknieniem na kolejne rozdziały. Dlatego właśnie dla tych osób postaram się już nie przerywać pisania na tak długi czas. Specjalna dedykacja dla moich kochanych Szkodniczków, które trochę utrudniały mi pisanie tego rozdziału. Perspektywa Severusa, jak wam się podoba?
piątek, 18 kwietnia 2014
Długo nic tu nie było, nawet bardzo. W końcu jednak udało mi się coś wyskrobać i oto jest kolejny rozdział. Proszę o komentarze, żebym wiedziała czy ktokolwiek jeszcze tu zagląda. Rozdział z dedykacją dla MałejMi za ciosanie mi kołków na głowie, żebym w końcu napisała dalszy ciąg.
środa, 13 marca 2013
Jak zwykle podziękowania 17malej_mi za korektę. Rozdział może nie tak naładowany emocjami jak poprzednie ale mam nadzieję równie ciekawy. Oby 13 w tym przypadku była szczęśliwa ;-) czekam na wasze komentarze. Dzisiaj imieniny mojej mamy więc będę się obżerać słodkościami :-D WITAJCIE PRZEZ MOJE NIEDOPATRZENIE NIEZALOGOWANI NA KONCIE BLOXA NIE MOGLI DODAWAĆ KOMENTARZY ALE TERAZ JUŻ NAPRAWIŁAM SWÓJ BŁĄD I PROSZĘ O KOMENTARZE WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH POZDRAWIAM rapsodia89
piątek, 01 marca 2013
Rozdział dedykowany 17malej_mi za to, że tak sprawnie betuje moje wypociny ;-P Perspektywa Draco. Jestem bardzo ciekawa waszych opinii więc jak zwykle proszę o kilka słów komentarza. Przy pisaniu tego rozdziału bez przerwy chodziła mi po głowie ta piosenka :-)"One Less Reason - A Day To Be Alone " Pozdrawiam
czwartek, 14 lutego 2013
środa, 06 lutego 2013
Ten rozdział ze specjalną dedykacją dla mlodzi113 i 17malej_mi - z podziękowaniami za to, że o mnie nie zapomniały i nadal komentują. Proszę o konstruktywny komentarz pod tym rozdziałem. Głównie chodzi mi o scenę hg/ss to jest kontynuacja końcówki ostatniego rozdziału (ostatni akapit). Radzę jeszcze raz przeczytać zanim się weźmiecie za to bo może zszokować. Nie molgam tego inaczej podzielic. Pozdrawiam
 
1 , 2 , 3 , 4